Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w polityce prywatności
Top
Menu

Dlaczego my

Doświadczenie i profesjonalizm to w przypadku naszej firmy konkretne liczby:

Ponad 25 lat prowadzenia firmy. W tym czasie zbudowaliśmy zespół fachowców, wybraliśmy najlepszych dostawców oraz zdobyliśmy grono zadowolonych klientów. Cały czas się rozwijamy. Dlatego dziś przychodząc do nas możesz mieć pewność, że zostaniesz dobrze obsłużony, znajdziesz to, czego szukasz i na pewno chętnie do nas wrócisz.

24 godziny potrzebuje towar z naszego magazynu, by trafić prosto w Twoje ręce, jeśli złożysz zamówienie do godz. 13. Z nami nie będziesz tracić czasu – nawet w przypadku dużych lub niestandardowych zamówień. Możesz liczyć na sprawną dostawę, oszczędzając sobie stresu i niepewności.

200 wersji kolorystycznych na ponad 100 wzorach. Dajemy Ci największy w kraju wybór tkanin drukowanych – efekt pracy doświadczonych repliki zegarków plastyków i projektantów, którzy tworzyli m.in. dla IKEA. A jeśli to wciąż za mało – opracujemy wzór wg Twojego projektu.

200 zakładów produkujących meble to nasi klienci, a ich wyroby docierają na rynki całego świata. Wśród tego grona znajdują się takie firmy jak: Black Red White, Vox, Forte i Abra. W każdej chwili możesz do nich dołączyć.