Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w polityce prywatności
Top
Menu

O firmie

Nasza firma działa na polskim rynku od 1991 roku. W ciągu tego czasu osiągnęliśmy wiodącą oraz stabilną pozycję w dystrybucji tkanin obiciowych i dekoracyjnych.

Wizytówką naszej firmy jest bogata oferta drukowanych tkanin bawełnianych i poliestrowych przeznaczonych do produkcji mebli tapicerowanych oraz aranżacji wnętrz.

W chwili obecnej mamy ponad sto wzorówCertyfikat Firma Godna Zaufania użytkowych, w większości opracowanych przez naszych projektantów. Nie poprzestając na osiągniętej już pozycji, staramy się nieustannie kreować i doskonalić wzornictwo, w oparciu o obserwacje bieżących trendów na rynkach Europy Zachodniej.

W ostatnich kilku latach poszerzyliśmy naszą ofertę o tkaniny jednobarwne, importowane z Dalekiego Wschodu. Są to tkaniny i dzianiny poliestrowe o przeznaczeniu meblowym lub dekoracyjnym takie jak: mikrofaza, alicante, tornado, siena, rainbow, hill itp.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, zarówno krajowe jak i importowane, posiadamy na stanie magazynowym. Mniejsze zamówienia realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej, a klientów kontraktowych obsługujemy naszym transportem na terenie całego kraju. Przy odbiorze znaczących ilości istnieje możliwość opracowania wzoru wg sugestii klienta oraz okresowego zastrzegania wzorów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.