Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w polityce prywatności
Top
Menu

Praktyczne

Próbniki tkanin można zamówić przesyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płytę CD z wzorami oraz katalogi zeszytowe tkanin jednobarwnych przesyłamy nieodpłatnie zainteresowanym firmom za pośrednictwem firmy kurierskiej - koszt wysyłki po naszej stronie.

Zamówienia prosimy przesyłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czas realizacji:
- zamówienia od 1 do 10 belek - dostawa firmą kurierską w ciągu 24h, jeśli zamówienie zostanie złożone do godz. 12
- zamówienia ponad 10 belek - dostawa naszym transportem firmowym po uzgodnieniu terminu z klientem. Orientacyjny czas dostawy od 2 do 7 dni roboczych.

Ceny:
- przy zamówieniach na minimum 1 belkę tj. ok. 50mb obowiązują ceny hurtowe
- przy zamówieniach kuponowych tj. na metry, doliczamy 10% do ceny hurtowej za usługę odmierzania

Warunki płatności:
- nowym klientom proponujemy zapłatę gotówką u kuriera tj. płatność za pobraniem lub przedpłatę na nasz rachunek bankowy na podstawie faktury proforma. Towar zostaje wtedy wysłany po otrzymaniu przez nas potwierdzenia zapłaty.
- stałym odbiorcom proponujemy dogodne terminy płatności

Zastrzeganie wzorów dla klienta - okresowe lub bezterminowe - jest możliwe po opłaceniu przez klienta kosztów produkcji szablonów lub zadeklarowaniu dużych odbiorów miesięcznych - szczegóły ustalane są indywidualnie.